Інформація для клієнтів

Інформація про способи оплати бронювання

При бронюванні номера, гість частково або повністю може його оплатити на сайті suncoast.zp.ua. Необхідність внесення передоплати або оплати бронювання повністю визначається suncoast.zp.ua.
Які можливі способи оплати? Більшість оплат/передоплат проводяться з банківської карти. Ви можете уточнити у адміністратора suncoast.zp.ua про інші можливі способи оплати.
Як це працює? Після підтвердження бронювання, Вам буде надіслано електронний лист з посиланням на сторінку повної або часткової оплати (залежить від домовленості). Зверніть увагу, що посилання буде доступне певний час, виходячи з міркувань безпеки. Якщо ви не встигли оплатити вчасно і термін дії посилання закінчився, Ви отримаєте лист з інформацією про це. Зв'яжіться з адміністратором для отримання нового посилання на оплату.

Порядок повернення передоплати бронювання

Повернення передоплати бронювання на suncoast.zp.ua проводиться згідно чинного законодавства України.
Будь ласка, зверніть увагу, що певні тарифи, збори та спеціальні пропозиції не підлягають скасуванню, поверненню або зміні. Ми рекомендуємо уважно ознайомитися з деталями бронювання та особливими правилами до оформлення бронювання. Будь ласка, прийміть до відома, що Бронювання, що вимагає завдатку або передоплати (повної або часткової), може бути скасовано згідно з правилами suncoast.zp.ua. Правила скасування і передоплати можуть варіюватися в залежності від послуги.

Дотримання конфіденційності

Клієнту гарантується конфіденційність даних, наданих їм при заповненні Форми, оформленні та оплаті Замовлення. Ця інформація необхідна для обробки Замовлення і завершення процедури бронювання (включаючи підтвердження бронювання, яке буде відправлено на електронну адресу Клієнта).
Акцептом цієї Оферти Клієнт дає свою Згода, рівносильне письмовою, на обробку Виконавцем всіх персональних даних, отриманих від Клієнта відповідно до Умов використання персональних даних Клієнтів.
Згода Клієнта діє протягом терміну дії Договору на надання послуг з бронювання.
suncoast.zp.ua має право зберігати персональні дані, використовувати їх для встановлення контакту з Клієнта і членами його сім'ї, для складання документів, надавати персональні дані платіжним системам, а також уповноваженим органам і використовувати персональні дані для інших потреб, пов'язаних з наданням послуг. suncoast.zp.ua не надаватиме персональні відомості третім сторонам без згоди Клієнта, за винятком випадків, передбачених відповідним законодавством.
Клієнт несе відповідальність за конфіденційність свого реєстраційного імені (логіну) та паролю, а також за всі дії, вироблені під такою назвою (логіном) і паролем. suncoast.zp.ua не несе відповідальності і не відшкодовує збитки, що виникли внаслідок несанкціонованого використання третіми особами ідентифікаційних даних Клієнт.